A dini ku ndodhet në këto momente ministri i Brendshëm? E tregon kjo FOTO

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:03 02-06-2017 A dini ku ndodhet në këto momente ministri i Brendshëm? E tregon kjo FOTO

Ministri i Brendshëm, Dritan Demiraj ka treguar se është vazhdimisht aktiv në rrjetet sociale.

Këtë “rregullore” duket se vazhdon ta repektojë edhe tanimë që është emëruar si ministër i Brendshëm.

Pak minuta më parë, Demiraj publikon një foto nga zyra e tij dhe shkruan: “Në zyrë duke punuar. DD”.

Në këtë foto, ministri shfaqet në zyrën e tij, i përqëndruar mbi shkresa zyrtare, ndërsa tryeza e tij e punës është e mbushur me dokumente.

Demiraj që në ditët e para të punës ka mbledhur strukturat më të larta të ministrisë dhe u ka kërkuar të fokusohet puna e tyre në tre drejtime, lufta kundër drogës, mbarvajtjen e procesit zgjedhor dhe sezonit turistik. 

 

demiraj.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01993989944458
array(1) { ["section"]=> string(78) "a-dini-ku-ndodhet-ne-keto-momente-ministri-i-brendshem-e-tregon-kjo-foto-80947" }