'A do e bëjmë bebin' prezantuesi i njohur ia thotë publikisht Rita Orës (FOTO)

Publikuar tek: aktualitet, më 10:18 10-08-2018 'A do e bëjmë bebin' prezantuesi i njohur ia thotë publikisht Rita Orës (FOTO) Nick Grimshaw dhe Rita Ora

Këngëtarja me famë botërore Rita Ora, tashmë po shijon periudhën më të artë të karrierës së saj.

Rita ka bërë për vete miliona njerëz anembanë botës, ndërsa këngët e saj tashmë janë hite në shumë shtete.

Këngëtarja e njohur poston foto të shumta në rrjetet sociale, ndërsa me postimin e fundit ka mahnitur dhe moderatorin e njohur Nick Grimshaw.

“A do ta bëjmë atë bebin” shkruan moderator krah fotos, e cila ka marrë mijëra pëlqime.

-640-0-5b6cb0d7b780e.jpg

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « ‘Gjëma’ gjatë natës në Shkodër, ARRESTOHEN 51 persona
ANIJA që po ‘çmend’ turistët në Vlorë (FOTOT) »
Article Logic
Execution time: 0.023516178131104
array(1) { ["section"]=> string(81) "a-do-e-bejme-bebin-prezantuesi-i-njohur-ia-thote-publikisht-rita-ores-foto-130682" }