A do t’i njihni këto “yje” të skenës shqiptare shumë vite më parë (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:14 11-08-2016 A do t’i njihni këto “yje” të skenës shqiptare shumë vite më parë (FOTO)

Kjo është një foto e dy këngëtarëve, Enca Haxhia dhe Gjergj Kaçinari disa vite më parë, kur nuk ishin bërë akoma kaq të famshëm, e postuar nga Olti Curri.

Fansat janë konfuzuar teksa kanë parë dy të rinjtë duke i ngatërruar me artistë të tjerë të skenës shqiptare.

Në fakt, ndjekësit nuk kanë faj pasi ndryshimet e dy të rinjve, në atë kohë adoleshentë, janë të mëdha.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026757955551147
array(1) { ["section"]=> string(74) "a-do-t-i-njihni-keto-yje-te-skenes-shqiptare-shume-vite-me-pare-foto-49452" }