A e dini se Sali Berisha ka edhe një kanal në “Youtube”?

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:53 12-02-2016 A e dini se Sali Berisha ka edhe një kanal në “Youtube”? Sali Berisha prezanton iPad-in e tij të parë

Ish-kryeministri Sali Berisha është i apasionuar pas teknologjisë, dhe këtë gjë e ka treguar që kur u pajis me iPad-in e tij të parë ku gjatë një konference për media në atë kohë, nuk ngurroi ta quante “një mrekulli të teknologjisë”.

Por Berisha duket se jo thjeshtë e përdor teknologjinë për veprimet e thjeshta, ai ka profil në Facebook, dhe në Youtube, ku komunikon me mijëra ndjekësit e tij.

egvdftuyh.jpg

Por edhe pse më pak aktiv në Youtube, ish-kryeministri e përdor atë për të ngarkuar video të cilat më pas i shgpërndan në Facebook, disa prej të cilave janë edhe në gjuhën angleze.

Dikur Berisha premtoi për dixhitalizimin e famshëm, “Do t’i pajisim të gjitha shkollat me kompjutera. Nuk po them Pentium 4, por Pentium 2 dhe 3 me 100 për qind”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.060946941375732
array(1) { ["section"]=> string(59) "a-e-dini-se-sali-berisha-ka-edhe-nje-kanal-ne-youtube-32425" }