A e ka tepruar Albërie Hadërgjonaj me botoxin? Në këtë video nuk i lëviz asnjë muskul fytyre

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:28 14-05-2016

Këngëtarja Albërie Hadërgjonaj nuk i tregon kurrsesi vitet që ka mbi lëkurë dhe padyshim është një nga ikonat e bukurisë shqiptare.

Megjithatë kjo duket se nuk është vetëm meritë e këngëtares por edhe e ndërhyrjeve për të qenë gjithnjë në formë.

Buzët e Albëries duken më të fryra se zakonisht ndërsa mollëzat edhe më të ngritura.

Ajo që duket qartë në këtë video të postuar nga këngëtarja, është fakti që, teksa flet në anglisht, asnjë muskul i fytyrës nuk i lëviz.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ç’është modestia? Marina Vjollca duket se s’ja ka idenë dhe ja ç’shkruan
Ukraina fiton Eurovision-in, askush nuk gëzohet përveç Ukrainës »
Article Logic
Execution time: 0.025911092758179
array(1) { ["section"]=> string(97) "a-e-ka-tepruar-alberie-hadergjonaj-me-botoxin-ne-kete-video-nuk-i-leviz-asnje-muskul-fytyre-40460" }