A e meriton Rama titullin “Honoris Cazzo*”? Qytetarët përgjigjen (Video)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:19 01-12-2015

Kryeministri Edi Rama u vlerësua pak ditë më parë në Turqi me titullin ‘Honoris Causa’, çka ka ngjallur reagime edhe në Shqipëri.

Por, Zjarr Tv ka preferuar të modifikojë ‘pak’ këtë titull duke e shndërruar atë në “Honoris Cazzo*”.

A e meriton kryeministri Rama titullin “Honoris Cazzo”? Ka qenë kjo pyetja që i është drejtuar disa qytetarëve dhe të paktë ishin ata që e kanë kuptuar se ajo ishte ndërtuar gabim.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.12045097351074
array(1) { ["section"]=> string(72) "a-e-meriton-rama-titullin-honoris-cazzo-qytetaret-pergjigjen-video-26721" }