A është Çili xheloze për Albanin? Këngëtarja: Femrat e bukura janë më xheloze se një femër zyre me syze qorri

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:30 14-10-2017 A është Çili xheloze për Albanin? Këngëtarja: Femrat e bukura janë më xheloze se një femër zyre me syze qorri

E ftuar në “Top ShowMagazine” Çiljeta Xhilaga është pyetur nëse është xheloze për partnerin e saj që siç të gjithë e dimë është portieri i Partizanit, Alban Hoxha.

“Nuk do të thotë të jesh një femër e bukur, nuk do të thotë që s’je njeri normal në jetën e përditshme, apo mos jesh xheloze. Madje femrat e bukura janë edhe më xheloze se një femër normale apo një femër zyre me syze qorri” është përgjigjur Çiljeta ndërsa duke qeshur i ka thënë Aulona Mustës, se nuk e kishte për të.

 

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Këngëtarja shqiptare sjell klipin e ri “69”, fansat e “kryqëzojnë”: Këngë apo porno? (VIDEO)
“Si kam lindur unë?!” Kjo është përgjigja e duhur që duhet t’i jepni fëmijës tuaj »
Article Logic
Execution time: 0.15724182128906
array(1) { ["section"]=> string(113) "a-eshte-cili-xheloze-per-albanin-kengetarja-femrat-e-bukura-jane-me-xheloze-se-nje-femer-zyre-me-syze-qorri-95881" }