A është ndarë nga vajza e ish prokurorit Sollaku? Flet Ledri Vula

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:11 28-10-2016

Ledri Vula së fundmi ëhstë përfolur në rrjetet sociale se i ka dhënë fund marrëdhënies me vajzës e ish kryeprokurorit, Adela Sollakun.

Dhe vjen më në fund një reagim i reperit që së fundmi ka publikuar këngën “A jena mirë?”

I pyetur nga blitz.al nëse ka ndonjë koment për këtë lajm që ka pushtuar portalet, Ledri ka thënë: “A jena mirë”? Mendoj që jena mirë (qesh).”

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Supermodelja Irina Shayk në krahët e një tjetër mashkulli, fotografohen të kapur për dore (Foto)
Moderatorja shqiptare “çmend” fansat, vjen në super formë (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.0037410259246826
array(1) { ["section"]=> string(70) "a-eshte-ndare-nga-vajza-e-ish-prokurorit-sollaku-flet-ledri-vula-57681" }