A i thërret Berishës dhe Lirisë mami e babi? Armina Mevlani flet për marrëdhënien me vjehrrin dhe vjehrrën

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 06:07 17-04-2018 A i thërret Berishës dhe Lirisë mami e babi? Armina Mevlani flet për marrëdhënien me vjehrrin dhe vjehrrën

Blogerja Armina Mevlani ishte e ftuar mbrënë në emisionin "Në kurthin e Piter Pan”. Si të gjithë të ftuarit edhe Armina nuk u shpëtoi pyetjeve ngacmuese të fëmijëve në panel.

Një ndër pyetjet interesante të fëmijëve ishte se a u thërret mami dhe babi vjehrrës dhe vjehrrit.

“Është një traditë që e respektoj, por gjithmonë u kam thirrur me emra Lili dhe doktori”, tha ajo.

Ndër të tjera Armina foli edhe për marrëdhënien e ngushtë me ish-kryeministrin Berisha dhe bashkëshorten Lili. Ajo u shpreh se Berisha gjithnjë e ndjek në daljet e saj televizive dhe merr këshilla nga ai. Ndërsa theksoi raportin e ngushtë që ka me Lilin, e cila e mëson për shumë gjëra, siç u shpreh ajo.

-640-0-5ad5120c18fd1.png

-640-0-5ad5105f952e1.png

dadd2666-660a-4b1a-b6d3-5f0db0dd79a6---0.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « ‘Duhet të besoni në përralla’, Armina tregon si e mori propozimin nga Shkëlzeni
“Albi iku tani, e mori tjetra”, çfarë shkruan Klaudia Pepa në...(FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.016865015029907
array(1) { ["section"]=> string(112) "a-i-therret-berishes-dhe-lirise-mami-e-babi-armina-mevlani-flet-per-marredhenien-me-vjehrrin-dhe-vjehrren-117143" }