A ia bën Edi Rama shkrimet Bledi Manes? Vjen përgjigjia...

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:05 05-08-2016 A ia bën Edi Rama shkrimet Bledi Manes? Vjen përgjigjia...

Gazetari Bledi Mane së fundmi ka denoncuar përmes fotove luksin e pushtetarëve. Fotot e vajzës së kryeprokurorit Adriatik Llalla që bënte një jetë të shfrenuar në luks e para, bënë xhiron e mediave (ndonëse disa i fshinë lajmet më vonë duke rënë pre e presioneve).

Një ditë më pas Bledi Mane publikoi edhe foto nga pushimet në Ibiza e Paris të familjes së ish Presidentit Rexhep Meidani, dhe lidhur me aludimet se kush fshihet pas këtyre shkrimeve denoncuese, Mane bën dy sqarime.

“1-Keto dite po flitet shpesh qe shkrimet e mia i ben Edi Rama. Atehere pse me kercenoni mua, shkoni ne Dhermi kercenoni Ramen.:)
2-Ndersa ju kercenues te dashur kur merrni ne telefon me numer te fshehur ju lutem sqarohuni. Jeni vrasesit me pagese te Canit,Fullanit,Berishes,Tikut, Kokedhimes apo Rexhepit? Po behet nje lemsh qe ka nevoje per disiplinim!“, shkruan gazetari.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022252798080444
array(1) { ["section"]=> string(60) "a-ia-ben-edi-rama-shkrimet-bledi-manes-vjen-pergjigjia-48837" }