A ka ky person punën më të mirë në botë? (Video)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:35 29-07-2016

Pas Konventës së Demokratëve në SHBA, në rrjetet sociale ka filluar të shpërndahet masivisht një video që tregon se çfarë ka ndodhur me mijëra tullumbacet e hedhura në përfundim të ceremonisë.

Një person është ngarkuar për t’i shpuar ato të gjitha dhe shumë komentues e kanë konsideruar atë si punën më mahnitëse në botë.

“Kam dy mastera në inxhinieri, ku duhet të aplikojë për këtë vend pune? Duket si puna e ëndrrave”, shkruan dikush në faqen e CNN. Megjithatë, ka shumë edhe nga ata që mendojnë se kjo është një punë e lodhshme. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025157928466797
array(1) { ["section"]=> string(51) "a-ka-ky-person-punen-me-te-mire-ne-bote-video-48137" }