A keni parë ndonjëherë një gjyshe të tillë?! Albërie Hadergjonaj mahnit me sharmin e saj (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:41 23-05-2016

E rrallë, apo jo?! Të shohësh një gjyshe të tillë, kaq me sharm, elegancë dhe kaq e kujdesur për veten. Bëhet fjalë për këngëtaren e njohur Albërie Hadërgjonaj.

Ajo që me mëngjes ka postuar videon, ku shfaqet në formën e saj më të mirë. Krejt e mahnitshme!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026703834533691
array(1) { ["section"]=> string(98) "a-keni-pare-ndonjehere-nje-gjyshe-te-tille-alberie-hadergjonaj-mahnit-me-sharmin-e-saj-video-41216" }