A mund të ndodh kjo në një ndeshje futbolli? Lojtari trajtohet në mënyrë “ç’njerëzore” nga stafi i stadiumit

Publikuar tek: sport, më 13:50 18-10-2015

Një ngjarje e pabesueshme ka ndodhur gjatë ndeshjes mes AEL Larissa dhe Ergotelis në kampionatin grek, ku një lojtar është trajtuar në mënyrë aspak normale nga stafi i stadiumit.

I shtrirë në tokë, lojtari ka kërkuar ndihmën e mjekëve, por gjatë momentit kur po transportohej jashtë fushës, një prej punonjësve pengohet dhe sikur të mos mjaftonte kjo, ai e përplas lojtarin në tokë, duke e dëmtuar edhe më shumë.

Ky veprim ka nxitur reagimin e tifozëve dhe stafit të ekipit, ndërsa nuk dihet se përse ky punonjës ka vepruar në këtë mënyrë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.055712938308716
array(1) { ["section"]=> string(111) "a-mund-te-ndodh-kjo-ne-nje-ndeshje-futbolli-lojtari-trajtohet-ne-menyre-c-njerezore-nga-stafi-i-stadiumit-23394" }