A nuk janë këta prindërit më të bukur në botë? (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:41 16-07-2015 A nuk janë këta prindërit më të bukur në botë? (FOTO) Oli dhe Nazmi Qereti (prinderit e Bleones)

“Gëzuar ditëlindjen, gruaja më e bukur në botë! Frymëzimi im, Oli Qereti. Ti mbush jetën time me gëzim, çdo ditë. Unë s’do isha kjo që jam sot nëse s’do ishte për dashurinë tënde të pakushtëzuar dhe mbështetjen.Do doja të isha sa gjysma e asaj që je ti me mua në të ardhmen me fëmijët e mi. Të dua mami.”

Është ky dedikimi emocionues e i ndjerë që vjen nga këngëtarja Bleona Qereti për mamanë e saj, Olin e cila sot feston ditën e lindjes.

Bleona ka bërë publike edhe një foto të së ëmës dhe të atit, Nazmiut,  të cilët duken kaq simpatikë e ndërsa sipër fotos shkruan: Prindërit më të bukur në botë!

Këngëtarja ka një marrëdhënie shumë të veçantë me prindërit e saj e veçanërisht me të ëmën Olin e cila ndjek nga afër çdo lëvizje artistike të vajzës së saj e cila tashmë njihet edhe ndërkombëtarisht falë këmbënguljes së vazhdueshme për të qenë mes yjeve botërorë.

Bleona dhe e ëma Oli

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024122953414917
array(1) { ["section"]=> string(56) "a-nuk-jane-keta-prinderit-me-te-bukur-ne-bote-foto-16298" }