A po përgatitet Rakip Suli të kandidojë për kryetar Bashkie në Kamëz?

Publikuar tek: politike, më 23:17 12-07-2018 A po përgatitet Rakip Suli të kandidojë për kryetar Bashkie në Kamëz?

Rakip Suli është aktualisht deputet i Partisë Socialiste, por duket se kohët e fundit është gjithnjë e më aktiv me strukturat e kësaj force politike në Kamëz.

Ndonëse na ndan gati nëj vit nga zgjedhjet lokale, partitë, kryesisht PS-ja, duket të ketë nisur përgatitjet për fushatë.

Së fundmi në një postim në Facebook, Suli uron kryetarin e ri të PS-së në Kamëz dhe flet për triumf të PS në këtë zonë.

“Urime kryetarit të ri të Partisë Socialiste në Kamëz Z. Erionit Lama i zgjedhur unanimisht nga asambleja. Tashmë është përmbyllur me sukses procesi i zgjedhjeve në Kamëz. Krenar për skuadrat solide të ngritura. Partia Socialiste është dhe do jetë forca dhe fryma e çdo qytetari në Kamëz e Paskuqan”, shkruan në rrjetet sociale Rakip Suli teksa poston edhe fotografitë nga eventi ku ka qenë prezent dhe ka mbajtur një fjalë të shkurtër.

dfgethe45h5h.jpg

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 'Logingu me para ruse', Balla: 'Zëri i Amerikës' e çmontoi publikisht gënjeshtarin Basha
Rama në samitin e NATO-s, reagon Vasili: A gënjeu prapë kryeministri? »
Article Logic
Execution time: 0.022530078887939
array(1) { ["section"]=> string(75) "a-po-pergatitet-rakip-suli-te-kandidoje-per-kryetar-bashkie-ne-kamez-127713" }