A shkohet në det me taka të larta e të holla sa një gjilpërë? Marina Fara e bën...

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:12 05-11-2016 A shkohet në det me taka të larta e të holla sa një gjilpërë? Marina Fara e bën...

Nëse do ngrinim pyetjen: A shkohet me taka të larta e të holla sa këto që shikoni në foto, Marina Fara, vajza e këngëtares korçare Eli Fara, do na jepte përgjigjen: “Shkohet që ç’ke me të”.

Dhe na e ka dhënë në fakt përmes kësaj fotoje. Panorama është fantastike, edhe Marina gjithashtu por ato takat, në një ditë të shtune e bregdet çlodhës si ky...

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02222204208374
array(1) { ["section"]=> string(84) "a-shkohet-ne-det-me-taka-te-larta-e-te-holla-sa-nje-gjilpere-marina-fara-e-ben-58502" }