“A t’u bëfsha ore Gazi’’, Aurela Gaçe, vëllezërit Prifti dhe Gena ngrenë peshë tavolinën (VIDEO PER TË MOS U HUMBUR)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:32 24-03-2016

Aurela Gaçe sfidon 9 burra me zërin e saj. Gaz Paja ia hedh, kurse të tjerët mbajnë iso. Mes tyre vëllezërit Endri dhe Stefi Prifti, Gena e të tjerë.

Më pas Aurela dhe Gazi ndërrojnë rolet, njëri ia merr dhe tjetri ia hedh. Një tavolinë e ‘’ngritur peshë’’ nga këngët popullore dhe një video që nuk duhet humbur.

“A t’u bëfsha ore Gazi.Gaz Paja i ja merr kenges. Une I ja hedh. Direkt nga furra e tavolines Apapapa’’, shkruan Gaçe

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023205041885376
array(1) { ["section"]=> string(115) "a-t-u-befsha-ore-gazi-aurela-gace-vellezerit-prifti-dhe-gena-ngrene-peshe-tavolinen-video-per-te-mos-u-humbur-35880" }