A të bën të lumtur paraja? Ja se ç’thonë Riselda Sejdia, Arlinda Dudaj, Fjodora Fjora dhe Blendi Fevziu

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:24 24-11-2015 A të bën të lumtur paraja? Ja se ç’thonë Riselda Sejdia, Arlinda Dudaj, Fjodora Fjora dhe Blendi Fevziu

“A të bën të lumtur paraja?”, kjo ishte tema e diskutuar mbrëmë në Opinion me Blendi Fevziun.

Ajo që ra në sy është se një pjesë e mire e panelit të ftuar mendonte se paraja nuk të bën të lumtur. Kjo gjë nuk ka mundur të kalojë si pa u vënë re nga Olti Curri i cili pasi ka dëgjuar të ftuarit i ka sjellë kështu citimet e tyre, veshur me humor e ironi:

“Riselda Sejdia përgjigjet : Jo.
Arlinda Dudaj : lumturinë ta sjell një libër.
Fjodora Fjora : lumturia është një gotë verë me miqtë.
Blendi Fevziu : Ishalla eshte akoma hapur ne kete ore Dervish Hatixheja, tëq kisha ndez një qiri...”

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021474123001099
array(1) { ["section"]=> string(106) "a-te-ben-te-lumtur-paraja-ja-se-c-thone-riselda-sejdia-arlinda-dudaj-fjodora-fjora-dhe-blendi-fevziu-26148" }