“A u bë xheloze e dashura për Eleni Foureiran?”, përgjigja e Eugent Bushpepës është ëndrra e çdo femre

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:16 16-05-2018 “A u bë xheloze e dashura për Eleni Foureiran?”, përgjigja e Eugent Bushpepës është ëndrra e çdo femre Eugent Bushpepa dhe Eleni Foureira

Eugent Bushpepa padyshim që na bëri të gjithëve krenarë me përfaqësimin e tij dinjitoz në Eurovision dhe tashmë intervistat për të do të jenë të shumta.

Kësaj here ai ishte i ftuar në “Top Show” ku foli mbi eksperiencën në festivalin e këngës.

Ndër të tjera Eugenti foli edhe për momentin kur u takua me Eleni Foureiran këngëtaren shqiptare që konkurroi për Qipron.

I pyetur nëse e dashura u bë xheloze për Eleni Foureira-n, ai u shpreh se përkundrazi ato u bënë shoqe.

S’kishte pse të bëhej. Eleni ishte një vajzë e bukur, me fizik shumë të mirë, por jo për shijet e mia. Shijet e mia i kam në krahë. Tek e dashura ime më ka pëlqyer thjeshtësia, shpirti dhe aparenca e saj”, u shpreh ai për vajzën me të cilën bashkëjeton prej disa vitesh.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kastro Zizo bën deklaratën e madhe, ‘emërohet’ ministër
Luana bën bamirësi për iftarin e parë të Ramazanit: Më kujtuan fëmijërinë (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.015294075012207
array(1) { ["section"]=> string(105) "a-u-be-xheloze-e-dashura-per-eleni-foureiran-pergjigja-e-eugent-bushpepes-eshte-endrra-e-cdo-femre-121036" }