Acarohet keq dhe sulmon fansen, arrestohet në aeroport këngëtari i njohur (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:49 06-03-2017

Këngëtari i njohur Louis Tomlinson ka përfunduar në prangat e policisë pasi ka sulmuar një fotograf dhe ka rrëzuar një fanse ndërkohë që përpiqej të mbronte të dshurën e tij.

Ngjarja ka ndodhur në aeroportin e Los Angeles ku 25-vjeçari është acaruar keq kur ka parë që fotografi po i  bënte foto atij dhe të dashurës Eleanor Calder. Menjëherë ka ndërhyrë policia dhe ka arrestuar këngëtarin i cili më pas është liruar me kusht që të paraqitet në gjykatë më 29 mars.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.03787088394165
array(1) { ["section"]=> string(84) "acarohet-keq-dhe-sulmon-fansen-arrestohet-ne-aeroport-kengetari-i-njohur-video-70951" }