Acarohet keq Marina Vjollca, e revoltuar tregon shkakun (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:05 07-11-2016 Acarohet keq Marina Vjollca, e revoltuar tregon shkakun (FOTO)

Marina Vjollca është acaruar keq pasi ka mbetur në mes të trafikur duke pritur për disa minuta.

Ndërkohë që po priste e bllokuar mes makinash, moderatorja nuk ka nguruar të bëjë një selfie dhe ta ndajë me të gjithë duke u treguar ndjekësve të saj që trafiku e acaron shumë. Në fakt të gjithë acarohen në trafik. E kush do ishte i qetë?! Dhe Marina nuk bën përjashtim. 

marina_vjollca.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028207063674927
array(1) { ["section"]=> string(65) "acarohet-keq-marina-vjollca-e-revoltuar-tregon-shkakun-foto-58710" }