Adele e trishtuar, ia dedikon koncertin ndarjes së Angelina Jolie dhe Brad Pitt (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:22 21-09-2016 Adele e trishtuar, ia dedikon koncertin ndarjes së Angelina Jolie dhe Brad Pitt (Video)

Adele është zgjuar mëngjesin e djeshëm me lajmin e ndarjes së çiftit hollivudian, mjaft të dashur për publikun, Angelina Jolie dhe Brad Pitt.

Këngëtarja i tha fansave se ishte zgjuar me lajmin e ndarjes së tyre dhe kjo gjë e kishte mërzitur. Duke thënë se nuk i pëlqen të merret me thashetheme ajo i tha audiencës “duhet t’i drejtohem elefantit të dhomë...por është fundi i një epoke prandaj ia dedikoj koncertin atyre”.

Mbretëresha e këngëve të ndarjes e nisi koncertin dy orësh dedikuar “Brangelina” me “Someone like you”.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023377180099487
array(1) { ["section"]=> string(90) "adele-e-trishtuar-ia-dedikon-koncertin-ndarjes-se-angelina-jolie-dhe-brad-pitt-video-53662" }