Adele performon për herë të parë live këngën “Hello”, por a ka ndryshim nga playback-u? (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:46 06-11-2015

Ka rreth dy javë që Adele ka publikuar këngën e saj “Hello” dhe vëmendja ndaj saj vazhdon të jetë maksimale. Ajo që fansat prisnin kur e kanë dëgjuar për herë të parë, ishte performanca live e këngëtares britanike.

Dhe Adele ka zgjedhur BBC për të përformuar për herë të parë direkt këngën e saj të re. A ka ndryshim mes asaj që keni dëgjuar në videoklip dhe këndimit live? Asnjë. Adele ka qenë perfekte në performancën e parë të drejtpërdrejt të “Hello”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028014898300171
array(1) { ["section"]=> string(95) "adele-performon-per-here-te-pare-live-kengen-hello-por-a-ka-ndryshim-nga-playback-u-video-24826" }