Adele rrëfen tmerrin: Pas lindjes kalova në depresion, isha e dehur kur shkruaja këngët e mia

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:50 01-11-2016 Adele rrëfen tmerrin: Pas lindjes kalova në depresion, isha e dehur kur shkruaja këngët e mia

Këngëtarja me famë botërore Adele ka zbuluar se pas lindjes së djalit ka kaluar situatë të rëndë psikologjike aq s aka kaluar në depresion.

“Ndjehesha si të kisha bërë gabimin më të madh të jetës sime. Isha e shqtësuar dhe më dukej sikur nuk isha duke i bërë gjërat mirë” ka thënë këngëtarja për “Vanity Fair”.

28-vjeçarja u bë nënë rreth 4 vite më parë dhe ka një djalë i cili quhet Angelo.

Ajo është pyetur nëse do të donte të kishte një fëmijë tjetër, por këngëtarja është përgjigjur se është shumë e frikësuar dhe nuk është ende gati.

Adele gjithashtu pranoi se pas lindjes ishte bërë konsumatore e rregullt e cigareve dhe alkolit dhe ishte e dehur kur shkruante këngët për albumin “21”.

Këngëtarja e ndaloi pirjen e duhanit dhe alkoolit dhe pi vetëm dy gota verë në javë pas operacionit për vokalin.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026675939559937
array(1) { ["section"]=> string(97) "adele-rrefen-tmerrin-pas-lindjes-kalova-ne-depresion-isha-e-dehur-kur-shkruaja-kenget-e-mia-58077" }