Adele shpërthen ndaj fanses: Mjaft më filmove, a mund ta heqësh atë dreq kamera (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:42 30-05-2016

Adele ka shpërthyer ndaj një fanseje gjatë koncertit të saj në Verona duke dhënë edhe një mesazh të rëndësishëm; shkëputjes nga varësia teknologjike dhe të shijuarit realitetin, atë që është para syve të tu.

“Dua t’i them kësaj zonjës mjaft më filmove me atë kamera sepse unë jam këtu në jetën reale. Mund ta shijosh live dhe jo nepërmjet kameras. Mund ta ulësh atë dreq kamera poshtë sepse ka njerëz aty jashtë që nuk mundën të vinin”, i ka thënë Adele fanses.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.089360952377319
array(1) { ["section"]=> string(89) "adele-shperthen-ndaj-fanses-mjaft-me-filmove-a-mund-ta-heqesh-ate-dreq-kamera-video-41911" }