Adele thyen çmimin Grammy dhe jep gjysmën Beyonce-s

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:56 13-02-2017 Adele thyen çmimin Grammy dhe jep gjysmën Beyonce-s

Plot 5 çmime Grammy rrëmbeu mbrëmjen e djeshme këngëtarja Adele.

Por duket se ajo vetë nuk ishte dakort me çmimin e madh “Albumi i vitit”. Në fakt Adele ishte e bindur se atë çmim e meritonte Beyonce me albumin “Lemonade”, kështu që vendosi ta thyejë më dysh çmimin duke i dhënë gjysmën.

asdq23e1q3rwrgdfhhhh.jpg

“Nuk mund ta pranoj këtë çmim. “Albumi Lemonade ishte monumental, Beyonce.

Ishte aq monumental dhe i mirëmenduar që ne e vlerësojmë, të gjithë ne artistët këtu. Ti je drita jonë”, tha Adele.

Duket se fjalët e Adele patën impakt te Beyonce, ajo u pa me lotë në sy.

asdqwr23247uikikikii.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030180931091309
array(1) { ["section"]=> string(57) "adele-thyen-cmimin-grammy-dhe-jep-gjysmen-beyonce-s-68561" }