Adelina Ismaili-Demaskon publikisht politikanët dhe gazetarin

Publikuar tek: barometri, më 08:59 29-10-2015 Adelina Ismaili-Demaskon publikisht politikanët dhe gazetarin

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0098540782928467
array(1) { ["section"]=> string(67) "adelina-ismaili-demaskon-publikisht-politikanet-dhe-gazetarin-24207" }