Adelina Ismaili dhe Zanfina shfaqen bashkë, pas këngës së motrës dedikuar nënës

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:35 19-08-2016 Adelina Ismaili dhe Zanfina shfaqen bashkë, pas këngës së motrës dedikuar nënës Zanfina Ismaili dhe motra e saj Adelina Ismaili

Zanfina Ismaili ka shkëlqyer me këngën e saj të re dedikuar nënës. Pak ditë pas publikimit, videoklipi i këngëtares përveç bujës së madhe mediatike, mori edhe miratimin e fansave. 

Por ndërkaq, ajo na sjell një tjetër foto, duke pozuar bashkë me të motrën Adelina Ismaili.

Dy motrat shfaqen të qeshura dhe Zanfina shkruan “Mentorja ime. Motra e madhe”. Një ditë më parë ishte Adelina që shpërndau për miqtë dhe fansat e saj këngën e së motrës.

Dhe pas një periudhe të konsiderueshme që dy motrat nuk janë parë bashkë, madje as në rrjetet sociale, duket se bashkimi ka ardhur me këtë këngë. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.033919095993042
array(1) { ["section"]=> string(84) "adelina-ismaili-dhe-zanfina-shfaqen-bashke-pas-kenges-se-motres-dedikuar-nenes-50223" }