Adelina puth Shpatin si ‘’vëlla’’, këngëtari në pozicion të sikletshëm (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:27 02-01-2016 Adelina puth Shpatin si ‘’vëlla’’, këngëtari në pozicion të sikletshëm (FOTO)

Kanë udhëtuar së bashku në turin e koncerteve në SHBA, e në mbyllje kanë menduar të realizojnë edhe disa foto së bashku. Adelina Tahiri ka përqafuar dhe puthur këngëtarin Shpat Kasapi, ‘’si vëlla’’, siç ajo e shkruan, por Shpati ndodhet në një pozicion të sikletshëm përballë saj, që ka mundur ta kalojë me një puthje për aparatin.

‘’Vëllai im’’ shkruan Adelina duke e puthur në faqe dhe duke i vënë dorën në bark, ndërkohë që Shpati e ka përqafuar.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.12591004371643
array(1) { ["section"]=> string(76) "adelina-puth-shpatin-si-vella-kengetari-ne-pozicion-te-sikletshem-foto-28989" }