Adi Krasta del jashtë kornizave të ekranit, shfaqet me të bijën për herë të parë publikisht dhe jep një mesazh (VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:06 12-10-2016

Për të parën herë moderatori Adi Krasta na tregon pak më shumë sesa ekrani dhe profesionalizmi i tij.

Krasta shfaqet duke pedaluar me bijën e tij në një video sensibilizuese  të Ambasadës Amerikane në ditën ndërkombëtare të vajzave. Gjithmonë i rezervuar sa i takon jetës private por jo për t’i dhënë një mesazh publik të voglës së tij.

“Jemi shumë të ngjashëm ne të dy ndaj kur të vazhdosh udhëtimin tënd unë do të jem gjithmonë aty për të të mbështetur”, i thotë Krasta vajzës.

Moderatori i njohur është i martuar me Brikena Krastën, me të cilën ka edhe këtë fryt dashurie.

Për më shumë ndiqni videon!

Foto: Brikena Krasta, gruaja e Adi Krastës

brikena-krasta.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0085268020629883
array(1) { ["section"]=> string(121) "adi-krasta-del-jashte-kornizave-te-ekranit-shfaqet-me-te-bijen-per-here-te-pare-publikisht-dhe-jep-nje-mesazh-video-55910" }