Adoleshentja bënte seks me qenin e vet, del në gjyq muajin tjetër

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:42 18-06-2015 Adoleshentja bënte seks me qenin e vet, del në gjyq muajin tjetër Adoleshentja e akuzuar per akte seksuale me qente

Një adoleshente ka pranuar se ka bërë foto selfie ndërsa ishte duke bërë seks me një qen në shtëpinë e gjyshes së saj, raporton Mirror.

Ashley Miller, i ka treguar policisë se si e kishte marrë me të mirë qenin e saj pit bull duke performuar një akt seksual dhe këtë e kishte bërë 30-40 herë gjatë 5 viteve të fundit.

Oficerët e policisë thanë se ajo ka pranuar që e kishte bërë një gjë të tillë edhe me qenin që kishte pasur më parë. Miller, nga Bradenton, Florida, është akuzuar për aktivitet seksual që përfshin kafshët, pasi policia zbuloi fotot në celularin e saj.

New York Daily Neës raporton se kur donte të kryente një procedurë të tillë, e mbyllte veten në dhomë me qenin, hiqte rrobat dhe vendoste qenin sipër.

dog

Miller insiston se ajo kurrë nuk e ka detyruar qenin në një akt seksual. Ajo gjithashtu thotë se akti ka ndodhur gjithmonë kur një anëtar i familjes ka qenë në shtëpi, pavarësisht se askush nuk e dinte se çfarë bënte ajo në dhomë. Të paktën në dy rastet e fundit ajo ka bërë selfie. Policia thotë se fotot u gjendën në dy ikona të fshehura të saj në iphone, të titulluara “2-face fun” dhe një tjetër të quajtur “me”. Miller it ha policisë se ka të paktën 10 akte të tilla që kur ajo ka mbushur 18 vjeç në shkurt. Miller do të dalë përpara gjykatës muajin tjetër. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.006782054901123
array(1) { ["section"]=> string(70) "adoleshentja-bente-seks-me-qenin-e-vet-del-ne-gjyq-muajin-tjeter-13937" }