Afërdita Dreshaj bën namin në festën e beqarisë mes djemve

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:36 02-06-2018 Afërdita Dreshaj bën namin në festën e beqarisë mes djemve Aferdita Dreshaj

Modelja bukuroshe kosovare Afërdita Dreshaj do të martohet pas dy javësh me datë 26 të këtij muaji me partnerin e saj çek, Jakub Kindl.

Ditën e djeshme ajo ka nisu me festën e beqarisë me mikeshat e saj.

Afërdita ka postuar video të ndryshme të festes se beqarise me mikeshat. E ftuar në festën e saj ka qënë dhe modelja Xhesika Berberi, e cila ka ka postuar disa video në InnstaStory ku Afërdita po bën namin midis djemëve të rinj.

Ajo shfaqet në një karrocë të bardhë si e Hirushes, e veshur me një fustan ngjyrë bojë qielli, teksa e mbajnë 6 djemë të rinj, të cilët e shëtisin si një princesh mes njerëzve.

 

ditaaa.pngafer.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025674104690552
array(1) { ["section"]=> string(65) "aferdita-dreshaj-ben-namin-ne-festen-e-beqarise-mes-djemve-122992" }