Afërdita Dreshaj flet për babin, përlot me fjalët e ndjera

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:29 11-01-2019 Afërdita Dreshaj flet për babin, përlot me fjalët e ndjera

Modelja dhe këngëtarja e njohur Afërdita Dresha ditën e sotme i ka kushtuar pak vëmëndje pyetjeve të bëra nga ndjekësit e saj në Instagram.

Një nga pyetjet që modelja dhe këngëtarja vendosi t’i përgjigjej ishte: Sa e vështirë ishte të realizoje ëndrrat pa pasur babain?

“Ëndrra e babait tim ishte që të bëhesha këngëtare, në moshën 12-vjeçare (kur ai ishte ende gjallë) më çoi të regjistroja këngën time të parë. Pasi ai ndërroi jetë ishte shumë e vështirë të vazhdoja para, por duhej t’i tregoja atij se do ta vazhdoja  ëndrrën time dhe të tij… Mamaja ime është një grua shumë e fortë, ajo më dha krahë për të vazhduar” – tregoi Afërdita.

auto_640-0-5c3879b19d1ce1547213431.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0086820125579834
array(1) { ["section"]=> string(64) "aferdita-dreshaj-flet-per-babin-perlot-me-fjalet-e-ndjera-148385" }