Afërdita Dreshaj siç s’e keni parë kurrë më parë, shikoni ç’fustan ka veshur në dasmë (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:38 30-10-2016 Afërdita Dreshaj siç s’e keni parë kurrë më parë, shikoni ç’fustan ka veshur në dasmë (FOTO)

Modelja dhe këngëtarja e dashur Afërdita Dreshaj ka qenë e ftuar në dasmë bashkë me miket e saj.

Ndryshe nga dasmorët e tjerë ajo ka preferuar të veshë një fustan të kuq me një gëzof dhelpre në pjesën e kraharorit. Ky stil i ri është një gjetje sa interesante dhe e veçantë që ka surprizuar të pranishmit si dhe ndjekësit e saj. Duket sikur dhelpra është me të vërtetë në kraharorin e saj.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.40230989456177
array(1) { ["section"]=> string(95) "aferdita-dreshaj-sic-s-e-keni-pare-kurre-me-pare-shikoni-c-fustan-ka-veshur-ne-dasme-foto-57844" }