Agnesa Vuthaj nxjerr çantën në ankand

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:48 20-03-2015 Agnesa Vuthaj nxjerr çantën në ankand Agnesa Vuthaj me çantën që nxorri në ankand

Bukuroshja shqiptare Agnesa Vuthaj ka nxjerrë çantën e saj në ankand e cila u shit për 400 euro.

Këtë Agnesa e bëri për të ndihmuar  fëmijët me autizëm dhe sindromën “down” për të cilët është duke u ndërtuar një qendër. Lekët e nxjerra nga shitja e çantës do të shkojnë pikërisht për ndërtimin e kësaj qendre në Prishtinë dhe Gjakovë.

Një gjest vërtet për t'u përshëndetur e marrë shembull ky i miss-it kosovar.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02631402015686
array(1) { ["section"]=> string(42) "agnesa-vuthaj-nxjerr-canten-ne-ankand-6485" }