Ai e kapi për beli, Albana Osmani e pyet troç para të gjithëve Aurela Hoxhën por përgjigjia e modeles do t’ju zhgënjejë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:53 27-09-2016 Ai e kapi për beli, Albana Osmani e pyet troç para të gjithëve Aurela Hoxhën por përgjigjia e modeles do t’ju zhgënjejë

Shpërthyese dhe në qendër të vëmendjes fashionistja shqiptare Aurela Hoxha në "Milano Fashion Week" ku është parë nën shoqërinë e më të mirëve të modës ndërsa nuk e ka patur aspak problem të fotografohet gjatë momenteve kur Mariano Vivanco e kap për mesi përshembull.

E pikërisht për Marianon e ka pyetur publikisht Albana Osmani Aurelën por përgjigjia e modeles i ka zhgënjyer e i ka bërë të qeshin njëkohësisht të gjithë.

Albana: Kush o qiky

Aurela: qysh me ta than qe qik oshte (nënkupton që është gay)

Albana: Auuuuu te tere shalqinj po dalin thashe tbohna gati me kcye po ncuq.

aurela.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026332855224609
array(1) { ["section"]=> string(124) "ai-e-kapi-per-beli-albana-osmani-e-pyet-troc-para-te-gjitheve-aurela-hoxhen-por-pergjigjia-e-modeles-do-t-ju-zhgenjeje-54272" }