Ai i vardisen politikanët? Habit Albërie Hadërgjonaj: Janë burra të…

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:50 27-05-2018 Ai i vardisen politikanët? Habit Albërie Hadërgjonaj: Janë burra të… Alberie Hadërgjonaj

Në spektaklin “Xing me Ermalin”, mbrëmjen e së shtunës ishte e ftuar këngëtarja Albërie Hadërgjonaj.

Ndryshe nga sa e kemi parë zakonisht, Albërie foli më shumë për jetën e saj, ku ndër të tjera tregoi nëse e ngacmojnë biznesmenët apo politikanët shqiptarë. Edhe pse nuk e tha në mënyrë të drejtpërdrejtë, këngëtarja la të kuptohet se në fakt ka marrë ngacmime nga personazhe të tilla.

Ndërsa për politikanët shqiptarë u shpreh: "A të ngacmojnë VIP-at shqiptarë ose biznesmenët?”, këngëtarja u përgjigj: “Kjo është normale. Ka nga ata që thonë: Hajt po, i them një herë, se kush e di, mos bën xing. Nuk bën xing gjithsesi, po e provojnë…”

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “O budall”, Rita Ora tallet shqip me miqtë e saj (VIDEO)
E diela plot diell, Erion Veliaj dhe Ajola Xoxa më të lumtur se kurrë (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.020789861679077
array(1) { ["section"]=> string(72) "ai-i-vardisen-politikanet-habit-alberie-hadergjonaj-jane-burra-te-122262" }