Air Albania me emra poetësh, Kryemadhi publikon fotot dhe ironizon Ramën: As kopjacin s’e bën mirë

Publikuar tek: barometri, më 08:14 17-09-2018 Air Albania me emra poetësh, Kryemadhi publikon fotot dhe ironizon Ramën: As kopjacin s’e bën mirë

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka ironizuar kryeministrin Rama lidhur me vendimi e këtij të fundit për t’i vendosur emra poetësh shqiptarë avionëve të Air Albania.

 

Kryemadhi ka publikuar fotot e kompanisë ajrore norvegjeze Air Shuttle e cila, sipas saj, e ka bërë më parë këtë në nderim të heronjve dhe shkrimtarëve të tyre.

“Norëegian Air Shuttle e kanë bërë më parë, në respekt të heronjve, shkrimtarëve të tyre.

Ps. Ky edhe kopjacin s’e bën mirë...”, shprehet ndër të tjera Kryemadhi.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.059215068817139
array(1) { ["section"]=> string(103) "air-albania-me-emra-poetesh-kryemadhi-publikon-fotot-dhe-ironizon-ramen-as-kopjacin-s-e-ben-mire-134594" }