“Ajo që do të të bëj unë ty do të të çmendë”. Mësuesi ngacmon seksualisht 2 nxënëse minorene

Publikuar tek: bota, më 13:50 30-12-2016 “Ajo që do të të bëj unë ty do të të çmendë”. Mësuesi ngacmon seksualisht 2 nxënëse minorene ilustruese

Një mësues ka ngacmuar seksualisht dy nga nxënëset e tij minorene.

Ngjarja ka ndodhur në një shkollë në Angli, ndërsa mësuesi është pezulluar nga detyra dhe i është hequr e drejta e ushtrimit të profesionit pasi u zbuluan bisedat që kishte bërë me dy nxënëset e tij.

 Vile Paul Coxon, 53- vjeç i ka provokuar seksualisht dy minorenet duke i pyetur nëse ishin të virgjëra. Më pas ai u ka thënë se kishte dëshirë që të ishte ai mashkulli i parë më të cilin ato do të kryenin marrëdhënie seksuale.

 Njëra nga vajzat dëshmoi se ai e shikonte tek gjoksi i saj dhe i thoshte se i pëlqente shumë dhe se dëshironte që të bënte veprime seksuale.

 “Ajo që do të të bëj unë ty do të të çmendë. A bën seks oral?”,-i ka thënë mësuesi njërës nga vajzave.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.19290900230408
array(1) { ["section"]=> string(95) "ajo-qe-do-te-te-bej-une-ty-do-te-te-cmende-mesuesi-ngacmon-seksualisht-2-nxenese-minorene-64222" }