Ajola Xoxa dhe Erion Veliaj janë të vetëdijshëm për ironinë që qarkullon rreth tyre, ja ç’bën e shoqja e kryebashkiakut (FOTOT)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 07:44 13-06-2016 Ajola Xoxa dhe Erion Veliaj janë të vetëdijshëm për ironinë që qarkullon rreth tyre, ja ç’bën e shoqja e kryebashkiakut (FOTOT)

Mos mendoni se liderët dhe familjarët e tyre nuk marrin vesh gjithçka qarkullon në rrjete sociale, ose opinionin publik.

Dhe për më tepër, që udhëheqësit e administratorët e sotëm janë shumë të lidhur me imazhin dhe ironitë e përgojimet nuk kalojnë pa u vënë re.

Së fundmi Ajola Xoxa dhe Erion Veliaj kanë treguar se e dinë se si ironizojnë qytetarët me kryebashkiakun. Si për ta treguar me stil, kanë zgjedhur momentin kur shikonin ndeshjen e së shtunës kur Shqipëria u mund nga Zvicra, Ajola ka menduar t’I printojë të shoqit një bluzë të kuqe me mbishkrimin ‘’Lali Eri’’. Pasi e ka veshur kanë realizuar këtë foto, ku Ajola ka vënë në kokë kapelen me shqiponjë.

ajolalalieriok.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024800062179565
array(1) { ["section"]=> string(130) "ajola-xoxa-dhe-erion-veliaj-jane-te-vetedijshem-per-ironine-qe-qarkullon-rreth-tyre-ja-c-ben-e-shoqja-e-kryebashkiakut-fotot-43306" }