Ajola Xoxa dhe Erion Veliaj në ashensor, ai mbyll sytë…ajo i afrohet te qafa (FOTO E RRALLË)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 07:47 03-10-2016 Ajola Xoxa dhe Erion Veliaj në ashensor, ai mbyll sytë…ajo i afrohet te qafa (FOTO E RRALLË)

Kjo është një foto vërtet e rrallë e kryebashkiakut Erion Veliaj me të shoqen, Ajola Xoxën.

Të dy, pranë njëri-tjetrit, në një foto që flet shumë. Veliaj ka mbyllur sytë, kurse Xoxa i është afruar thuajse të qafa, kuptohet po me sy mbyllur.

Xoxa është veshur me shije, kombinuar me veshjen e burrit të saj me xhaketën e zezë dhe këmishën e bardhë, duke I mbajtur flokët në një model që i rri me të vërtetë bukur.

Çifti i të dashuruarëve janë më romantikë së kurrë, por Xoxa bën edhe një batutë, për të thyer pak seriozitetin e situatës.

‘”Selfie nga Lali Eri’’, shkruan bashkëshortja e kryebashkiakut. ‘’Lali Eri’’, është një term që Ajola Xoxa e përdor shpesh në fotot që shpërndan për burrin e saj, që sot menaxhon rreth 1 milion banorë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021730184555054
array(1) { ["section"]=> string(95) "ajola-xoxa-dhe-erion-veliaj-ne-ashensor-ai-mbyll-syte-ajo-i-afrohet-te-qafa-foto-e-rralle-54881" }