Ajola Xoxa e ka një VIP të preferuar në "Dancing With the Stars" dhe ja si lobon për të

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:44 29-12-2015 Ajola Xoxa e ka një VIP të preferuar në

Spektakli i kërcimit “Dancing With the Stars” pritet të finalizojë fituesin apo fituesen e tij.

Pak ditë më parë newsbomb.al shkroi një artikull lidhur me fushatën që kolegët e Florian Agalliut në Top Channel kishin nisur për të mbështetur mikun e tyre në këtë spektakël, duke ftuar publikun që të votojë pikërisht Florin.

E mesa duket, fanset e Florit shtrihen përtej ekranit të TCH. Është bashkëshortja e kryebashkiakut Erion Veliaj ajo e cila lobon gjithashtu për Florin. Ajola Xoxa para pak minutash ka ftuar ndjekësit e saj të votojnë Florin duke i dhënë edhe kodin VIP.

"Votoni të super talentuarin Florian Agalliu në finalen e Dancing With The Stars me ViP9", shkruan Xoxa

 LEXO EDHE: I gjithë Top-i në këmbë, shikoni çfarë bëjnë për t'i siguruar fitoren Florian Agalliut

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.063665866851807
array(1) { ["section"]=> string(91) "ajola-xoxa-e-ka-nje-vip-te-preferuar-ne-dancing-with-the-stars-dhe-ja-si-lobon-per-te-28802" }