Ajola Xoxa hap arkivat, nxjerr foton e papublikuar më parë me Veliajn

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:41 01-03-2016 Ajola Xoxa hap arkivat, nxjerr foton e papublikuar më parë me Veliajn

Padyshim që martesa është një nga eventet më të rëndësishme në jetë dhe momentet e saj mbeten fiksuar fort në kujtesë.

Për këtë të fundit, ndihmon edhe fotografia.

Ajola Xoxa është zgjuar këtë mëngjes nostalgjike duke kujtuar ceremoninë e dasmës së saj me kryebashkiakun e Tiranës Erion Veliaj.

Bashkëshortja e Veliajt ka përzgjedhur këtë foto të papublikuar më parë për ta ndarë me ndjekësit e saj ndërsa ka shkruar: “Partneri krenar”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.034286022186279
array(1) { ["section"]=> string(74) "ajola-xoxa-hap-arkivat-nxjerr-foton-e-papublikuar-me-pare-me-veliajn-33895" }