Ajola Xoxa sot ka ditëlindjen, bashkëshorti i saj kryebashkiak e surprizon kështu

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:14 16-07-2016 Ajola Xoxa sot ka ditëlindjen, bashkëshorti i saj kryebashkiak e surprizon kështu

Ajola Xoxa sot ka ditëlindjen dhe bashkëshorti i saj kryebashkiak, Erion Veliaj e surprizon duke i bërë një urim të thjeshtë e të sinqertë.

‘’Ajola, dashuria ime e bukur! Mezi i pres dhe 100 ditelindjet e tua te tjera - tifozi yt me i madh’’, shkruan gjithë dashuri Veliaj, për të shoqen e tij plot klas. 

erionveliajajola2.jpg

Dedikimi në ''INSTA"

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027450799942017
array(1) { ["section"]=> string(86) "ajola-xoxa-sot-ka-ditelindjen-bashkeshorti-i-saj-kryebashkiak-e-surprizon-keshtu-46788" }