Akoma nuk ke vendosur të shkosh? Ju themi 10 arsye pse nuk duhet të mungoni në festën e Birrës në Korçë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:57 10-08-2018 Akoma nuk ke vendosur të shkosh? Ju themi 10 arsye pse nuk duhet të mungoni në festën e Birrës në Korçë

Korça tashmë është gati për të mirëpritur qindra turistë që do zbarkojnë nga data 8 gusht deri në 12 gusht.

Dy skena, program fantastik dhe birra lumë. Nëse akoma nuk ke vendosur të shkosh në Korçë, atëherë ju themi 10 arsyet pse duhet të shkoni me patjetër.

Korça do jetë 'flakë' në 5 netët e organizimit të saj.

38686096_2329261583767759_1591704370112626688_n (1).jpg

Screenshot_2.jpg

Screenshot_3.jpg

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Në prag të dasmës, Sara Hoxha zgjedh veshje si modelet e famshme (FOTO)
Franca gjobit Twitter me 30 000 euro, ja arsyeja »
Article Logic
Execution time: 0.0046651363372803
array(1) { ["section"]=> string(109) "akoma-nuk-ke-vendosur-te-shkosh-ju-themi-10-arsye-pse-nuk-duhet-te-mungoni-ne-festen-e-birres-ne-korce-130661" }