Aksident fatal në Laç, makina përplas për vdekje një grua

Publikuar tek: aktualitet, më 13:13 21-11-2017 Aksident fatal në Laç, makina përplas për vdekje një grua Ilustruese

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Fushë-Krujë- Laç, ku makina ka përplasur një kalimtare e si për pasojë kjo e fundit ka gjetur vdekjen.

Ngjarja ka ndodhur te mbikalimi i Laçit pranë fshatit Gjorm.

Ende nuk bëhet i ditur identiteti i gruas që ka humbur jetën.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po heton për shkaqet e aksidentit. 

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Tragjike, gjendet i varur i dënuari 20-vjeçar në burgun e Shën Kollit
Ikën Adriatik Llalla, zbulohet si do zgjidhet KRYEPROKURORI I RI »
Article Logic
Execution time: 0.0054638385772705
array(1) { ["section"]=> string(63) "aksident-fatal-ne-lac-makina-perplas-per-vdekje-nje-grua-100344" }