Aksident i katërfishtë në Rinas, makinat përplasen me dumdumin (VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 16:33 14-06-2018 Aksident i katërfishtë në Rinas, makinat përplasen me dumdumin (VIDEO) Nga aksidenti

Një aksident është shënuar pak momente më parë në Rinas ku tre makina dhe një dum-dum janë përplasur me njëra-tjetrën.

 

Sipas informacioneve, nga përplasja nuk ka të lënduar por vetëm dëme materiale.

Sakaq në vendngjarje kanë mbërritur menjëherë forcat e policisë për të hetuar për ngjarjen.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Moti i keq, turistët e huaj rrezikojnë të mbyten në Vlorë, nis operacioni i shpëtimit
Drejtori i Teatrit të Kukullave Isai: Askush s’e di si do jetë Teatri i ri Kombëtar përveç grupit negociator »
Article Logic
Execution time: 0.022121906280518
array(1) { ["section"]=> string(74) "aksident-i-katerfishte-ne-rinas-makinat-perplasen-me-dumdumin-video-124387" }