Aksident i RËNDË në Durrës, makina përplas për vdekje dy këmbësorë

Publikuar tek: aktualitet, më 19:39 12-01-2019 Aksident i RËNDË në Durrës, makina përplas për vdekje dy këmbësorë Foto nga vendngjarja

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak momente më parë pranë një karburanti në zonën e ish-kënetës në Durrës.

Një makinë ka përplasur për vdekje dy këmbësorë, emrat e të cilëve ende nuk bëhen me dije.

Dyshohet se dy viktimat, të cilët janë burrë i grua, i kanë prerë rrugën automjetit të tipit 'Benz'.

Sakaq, policia ka mbërritur menjëherë në vendngjarje dhe ka hapur hetimet për zbardhjen e plotë të saj, ndërkohë që ka ndaluar shoferin e automjetit.

gfhj.jpg

uip.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Studentët e ngujuar të ‘Ekonomikut’: Nuk na lejojnë të fusim ushqime
Aksidenti në Durrës, dalin EMRAT e viktimave (DETAJE) »
Article Logic
Execution time: 0.0041241645812988
array(1) { ["section"]=> string(72) "aksident-i-rende-ne-durres-makina-perplas-per-vdekje-dy-kembesore-148539" }