Aksident i rëndë në Itali, humb jetën infermierja shqiptare

Publikuar tek: aktualitet, më 17:17 12-01-2018 Aksident i rëndë në Itali, humb jetën infermierja shqiptare

Një grua shqiptare rreth të 50-ave është aksidentuar për vdekje në Itali. 

Aksidenti ka ndodhur mëngjesin e ditës së sotme në San Lazzaro, komuna e Bolonjës.

Mësohet nga mediat italiane se në vendngjarje nuk pati dëshmitarë dhe policia është duke marrë pamjet nga kamerat e sigurisë së asaj zone për të zbardhur ngjarjen.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Largimi i Çakos, hapet konkursi për zgjedhjen e drejtorit të ri të policisë
Më shumë se 100 vjedhje, shkatërrohet banda e 'skifterave' shqiptarë »
Article Logic
Execution time: 0.020256042480469
array(1) { ["section"]=> string(65) "aksident-i-rende-ne-itali-humb-jeten-infermierja-shqiptare-106349" }