Aksident i RËNDË në Itali, makina përplas për vdekje shqiptarin

Publikuar tek: aktualitet, më 16:03 08-11-2018 Aksident i RËNDË në Itali, makina përplas për vdekje shqiptarin Foto ilustruese

Një aksident i rëndë i ka marrë jetën ditën e sotme një shqiptari në Itali.

Bëhet fjalë për 65-vjeçarin me iniciale T.A., i cili ishte duke kaluar buzë rrugës në momentin që u përplas nga një makinë e tipit “Benz”.

Fatkeqësisht, mësohet se për shkak të aksidentit, 65-vjeçari ka gjetur vdekjen e menjëhershme.

Mediat e shtetit fqinj raportojnë se shqiptari jetonte prej disa vitesh në Montalbano Jonico afër provincës së Materas.

Ende nuk dihen shkaqet e këtij aksidenti, ndërsa policia italiane ka hapur hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « ‘Rini thuaja kangës që din ti’, Pjerin Ndreu emocionon Ramën: Një ish polic...
'Vertebral Body Tethering', teknika më moderne që korrigjon skoliozën te fëmijët pa penguar zhvillimin e shpinës dhe kraharorit »
Article Logic
Execution time: 0.0045089721679688
array(1) { ["section"]=> string(69) "aksident-i-rende-ne-itali-makina-perplas-per-vdekje-shqiptarin-140764" }